KİLİS OSB MÜTEŞEBBİS TEŞEKKÜL HEYETİ,VALİMİZ SÜLEYMAN TAPSIZ BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI.

 
 
 
  Yavuz Sultan Selim Salonundaki toplantıya, Müteşebbis Teşekkül Heyeti Başkan Vekili olarak M.Erdal Öndeş’in seçilmesinin ardından, yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporlarının okunması ile başlandı.
 
   Müteşebbis Teşekkül Heyetinin kendi arasında yapılan seçim sonucunda Mehmet Kanar, Mahir Can,  Mahmut Ulutaş, Cesur Türkmen ve Mehmet Ali Eryılmaz Yönetim Kurulu üyeliğine, Metin Karakuş ve Şıh Mehmet Yalçın ise Denetim Kurulu üyeliğine seçildiler.
 
   Vali Süleyman Tapsız, yapmış oldukları çalışmalardan dolayı önceki yönetime teşekkürlerini ileterek, yeni yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 
   Vali Süleyman Tapsız’ın Başkanlığını yaptığı OSB Müteşebbis Teşekkül Heyeti toplantısına,  Belediye Başkanı Hasan Kara, İl Genel Meclis Başkanı M.Metin Karakuş, Belediye Başkan Yardımcısı M.Ali Eryılmaz, İl Genel Meclis Üyesi Şıhmehmet Yalçın, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Erdal Öndeş, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özçiloğlu ve Ali Canarslan, Bölge Katılımcıları Mehmet Kanar, Mahmut Ulutaş, Ömer Özyıldız, Mahir Can, Ali Tohumcu, Osman Çolak ve Cesur Türkmen katıldılar.